Taaskasutusmaterjalist kostüümid

Minu hobi on vaiksel muutumas. Õmmelda on küll tore, aga kui majandusaasta aruandest on näha, et müük Eestisse on aastas umbes 600 eurot, siis on fakt, et selle rahaga ära ei ela.

Tegelikult ei ela ka randiga, kuhu poole vaikselt mõte on liikuma hakanud. Olen saanud teada, et kuigi Eestis on kohti, mis kostüüm rendivad küll, ei ole neil midagi pakkuda allameetrimeestele. Püüan seda tühikut vaikselt täitma hakata ja esimesed kostüümid on ka välja renditud.

Aga hobi, mis tõelisel silma särama paneb, on taaskasutusmaterjalidest kostüümide komplekteerimine. Midagi ette planeerida ei saa. Käin jõudu mööda Uuskasutuskeskustes ja Humanates ning võtan kaasa, kui tundub, et sellest saaks midagi teha. Hetkel olen küll ostnud põhiliselt karvaseid (või muidu värvilisi) veste, aga ehk tuleb sinna juurde soetad ka kleite ja retuuse? Piltidel kasutan lisana enda kleite ja sukapükse, mis on mul värvilembesena kodust igal ajal võtta, aga kõigil ei pruugi sellist võimalust olla. Portsu värvilisi fliispükse ma juba koju tõin. Või peaks need olema hoopis mustad kleidid-püksid-särgid? Ka need on mul omal pildistamise tarvis olemas. Et taust ei viiks tähelepanu mujale 😀

Mul on muidugi teine hobi veel ja see on need just välja mõeldud (ainulaadsed) kostüümid selja fotode tegemine. Või pärast mõne pärisfotoga miksimine. Unistuses on ka video, aga see on jäänud näitlejate puudusel siiani tagaplaanile.

Tegelikult ma ei tea kedagi, kes minu taaskasutuskostüümidest oleks vaimustunud nii, nagu ma ise seda olen. Piltidele kommentaare ei tule. Viimati sai hundivest lapselt tagasisideks, et pole piisavalt hunt, aga minu meelest jälle annab rohkem hunt olla. Kõige muu kohta igasugune tagasiside puudub. Aga saagu, mis saab, Imeloom on ja jääb rõõmsaks ja mänguliseks loomaks, kes toob kasvõi läbi piltide kellegi päeva puuduoleva killu päikest.

Hetkel siis veel rendilehekülge ei ole, aga kes midagi soovib, tasub ikka küsida. Paneme kokku ja näitame ette.
Kohtumiseni!

Imeloom kostüümide müük

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Loading...
etEstonian
Üles