Ostu- ja transpordiinfo

  1. TOOTE VALIMINE

Viimati müügile pandud ja populaarseimaid tooteid näete avalehel. Samuti on võimalik kaupa hakata valima klikates sobival pildil lehel „Kategooriad“. Valides endale meeldiva tootegrupi, näete seal olevat kaupa.

  1. TOOTEGA TUTVUMINE

Kaubaga täpsemalt tutvumiseks vajuta toote nimele või pildile ning sulle näidatakse infot toote hinna ja saadavuse kohta ning täpsemat kirjeldust ja rohkem pilte.

  1. TOOTE OSTUKORVI LISAMINE

Toote meeldivusel saate selle lisada ostukorvi, vajutades mustale nupule “Lisa korvi“. Toote lisamine “Ostukorvi” ei kohusta seda ostma, toode on broneeritud kuni arve tasumiseni või 24 tundi. Toote kustutamiseks “Ostukorvist” vajuta ristile toote pildi ees.

  1. KASSA

Ostu sooritamiseks liigu Kassasse.  Enne ostu sooritamist kontrolli Ostukorvi sisu üle. Ostu vormistamiseks sisesta „TELLIMUSE SAATMISEKS VAJALIKUD ANDMED”, mis on vajalikud tellitud toote kättetoimetamiseks.

Täites kõik tärniga väljad, valides makseviisi  ja pannes “Olen lugenud ja nõustun müügitingimustega *” kasti linnukese, saate kinnitada tellimuse vajutades nupule “Esita tellimus”.

  1. ARVE MAKSMINE

Kauba ja teenuste eest tasutakse pangaülekandega 100% ette. Arve tasumiseks vali kassas sobiv pangalink.

  1. TELLIMUSE ETTEVALMISTAMINE JA TARNEAEG

Imelooma ostukeskkonnast on võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel. Tellimuse ettevalmistamine kuni kolm tööpäeva. Tarneaeg sõltub valitud teenusepakkujast. Maksimaalne tarneaeg on 1 nädal.

6.1 TRANSPORDIVIISI MAKSUMUS

Transpordiviisi maksumust näed ostukorvis enne müügilepingu sõlmimist. Transporditasu arvutatakse ostukorvipõhiselt (st ühekordne tasu ühelt Imelooma e-poest ostetud ühele aadressile toimetatava kauba pealt). Kapi suurus sõltub paki suurusest.

6.2 KAUBA VASTUVÕTMINE JA RIKUTUD PAKEND/KAUP

Kauba vastuvõtmisel on ostja kohustatud kontrollima kauba seisukorda ja imelooma võimalikest pakendi ja kauba vigastustest viivitamatult teavitama. Vigastuste ilmnemisel tuleks need koheselt korralikult pildistada.

  1. TRANSPORT

Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires.

7.1 TRANSPORDIVIISID:

Itella SmartPosti pakiautomaat

Omniva pakiautomaat

DPD pakipunktid

Postkontor

7.1.1 PAKIAUTOMAAT

Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates kaubanduskeskustes või nende lähedal. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60×60×60cm. Paki saabumise kohta saadab teenusepakkuja kliendile SMS-i teel teavituse ning uksekoodi. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja klient saab kauba kätte.

7.1.2 EESTI POST

Tellitud tooted toimetatakse Sulle lähimasse postiasutusse. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Sulle saadetise saabumise teate, mille alusel saad paki teatel olevast postiasutusest isikut tõendava dokumendi esitamisel kätte.

Loading...
etEstonian
Üles