Privaatsuspoliitika

Imeloomad OÜ (Edaspidi Imeloom) on võtnud endale kohustuse kaitsta oma e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

1.Isikuandmete kogumine ja kasutamine
1.1 Imeloom kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi või ettevõtte nimi, telefoninumber, e-posti aadress.
1.2 Imeloom kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe www.imeloom.ee külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.
1.3 Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada e-poest sooritatud ostu kohaletoimetamine . Isikustamata andmeid kasutatakse selleks, et olla kliendile veel kättesaadavam ja parandada sortimenti.
1.4 Poe maksete vahendaja on Maksekeskus AS. Imeloomad OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ettevõtte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
1.5 Imeloom rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
1.6 Imelooma e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
1.7 Imeloom ei säilita kliendiandmeid.
1.8 imeloom jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil imeloom@online.ee

Vaata ka e-poe Kasutustingimusi

Loading...
etEstonian
Üles