Kui keeruline on teha üht e-poodi

Tere!

Teate, kui keeruline on teha üht e-poodi? Täna tahaks sellest kohe natuke rääkida. No lihtsalt niisama, meelelahutuse mõttes. Muidu leht nimega ajaveeb, aga ajaloo kohta midagi lugeda ei olegi.

Niisiis otsus tuua oma kostüümid ka Eesti turule tuli oktoobris 2016. Siis sai tehtud Facebooki fännileht ja sinna juurde mingi poelahendus poogitud. Aga selline asi i toimi kohe üldse. Pood on seal siiani alles. See leiba ei küsi.

Et lisaks Facebooki fännilehele peaks ka oma leht olema, sai selgeks eelmise suva hakul. Hooga sai domeenid registreerud ja esimesed asjad peale pandud. Aga see tundus vale. Nii sisult kui ka välimuselt. Seega jäi ootele. Parem  oodata hetk või kaks, kui kõik pärast ümber teha.

Hetk oli pikk, tervelt 6 kuud läks vahepeal mööda. Nüüd olen jälle siin. Nägemus nii sisu kui pildi osas on olemas. Aga õige töö alles nüüd algas: tuleb välja, et pildid on eri mõõdus ja siin midagi ümber muuta ei anna, või sobivat pilti polegi, aga modellid ei tee koostööd (no katsu sa lastega kaubale saada, onju). Tekstikirjutamine on üle ootuste vaevaline, teha valge või värviline ja kui jah, siis mis värvi. Tingimused, juhendid, õpetused,  kõik peensusteni detailsed. Uhh.

roti kostüüm

Seega hetkel  on asi veel poolik. Teksti on vähe, pood nagu on, aga päris hästi see veel ei toimi. Osta saab. Info jõuab ilusti minuni, aga arve saadan meilile, tasuda tuleb pangas ja transpordi viis tuleb ka kokku leppida meili teel.

Aga kohe-kohe on mugavused platsis ja kõik saab korda ajada lehelt lahkumata.

Ka kõiki tooteid veel ei ole. Neid lisan iga päev jõudumööda juurde. Seega, kui midagi hetkel silma ei hakka, siis küsi julgelt. Kui on, läheb kohe posti, kui ei ole, teeme ära! Eks enamik asju just nii sündinud ongi.

Niisiis selle konkreetse lehe oma käpakestega ehitamine on võtnud  pool aastat. Aga ei tasu arvata, et kõigil nii vaevaliselt läheb. Lihtsalt Imelooma perenaine on harukordselt aeglase loomuga. Ja väga põnevil.

Teie Imeloom

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Loading...
etEstonian
Üles