Imelooma kostüümilaenutus

Aeg on liikunud omasoodu, Imeloom on vahepeal saanud kooliealiseks ehk 7-aastaseks. Asjad on paigas ja süsteemid toimivad.

Uut on viimasel aastal juhtunud nii palju, et Imeloomal on nüüd olemas ka kostüümilaenutus. Imelooma kostüümilaenutus.

See ei ole päris harilik kostüümilaenutus. Kõigepealt saab laenutada ainult looma-, linnu ja putukakostüüme, põhiliselt lastele, aga natuke ka täiskasvanutele. Lisaks on kõik kostüümid ainsad maailmas ja tehtud taaskasutusmaterjalidest. Käingi 1-euro või veel parem 50-sendi päeval silmad ja meel avatud mööda Humanaid ja kui saan midagi sobivat, siis saan, kui ei saa, siis täna ei vedanud. Päästan nii kangaid prügimäele või ahju sattumast. Kõik asjad tulevad kaasa kindla eesmärgiga saada kellekski, aga kuna kohe pole tavaliselt aega tööle asuda, siis võib sellest ka hoopis midagi muud saada. Ajamahukas hobi, seda küll.

oina kostüümi laenutus täiskasvanutele

Uus on ka see, et kostüümid asuvad minu kodus ja seega kohapeale järeletulemine ei ole võimalik. Küll aga saadan kostüüme üle Eesti Itella ja Omniva pakiautomaadi abil. Kaasa tuleb ka tagastuskood, millega saab paki jälle mugavalt tagasi saata. Nii et ole saa kas Hiiumaal või Obinitsas, Imelooma kostüümilaenutus on sulle alati avatud. Kas meeldib või meeldi, saab vaadata kodust lahkumata ja paki kaasa võtta kasvõi poes käies. Jah, ka siin on miinus – posti liikumise aeg on ettearvamatu, aga Imelooma kliendil on tavaliselt kohe vaja.

sea kostüümi laenutus lastele

Lõiked ja komplektid püüan teha võimalikult universaalsed, et sobiks mitmele suurusele ja kehakujule. Kasutan palju veste ja tagant kummiga peaktteid. Püksid ja pluus peab tihti omal olema, aga mingil määral saab neid ka Imeloomast kaasa rentida.

 koera kostüüm kostüümilaenutus lastele

Ma armastan värve, seega on rohkem värvilisi putukaid, linde ja loomi, ka välismaiseid loomi. Harilik Eesti loom on ju must, valge või hall.

Loomakostüüme ei pea rentima ainult lasteaia näidenditeks, vaid nendega võib ka kodus niisama rollimänge mängida. Klientide tagasiside on väga hea. Kostüümid on mugavad ja lapsed ei taha neid tavaliselt õhtul seljast võtta. Eks selle 7 aasta jooksul ole palju päriselt testitud ka.

Tahad rohkem vaadata? Aga palun IMELOOMA KOSTÜÜMILAENUTUS on alati avatud.

notsu kostüümi laenutus

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Loading...
etEstonian
Üles