Imeloom sai 5

Ma ei ole jube ammu siia midagi kirjutanud, seega oleks aeg vahelduseks ka kapist välja vaadata.
Imeloom sai vahepeal juba viieaastaseks. Minu jaoks päris muljetavaldav. Ettevõtluses on nii, et esimesel aastal jooksed peaga vastu seina, teisel jooksed peaga läbi seina ja kolmandal tehakse ehk juba uks natuke lahti. Imeloomal sattus see aeg just koroonaajale. Nii ei ole viimase majandusaasta aruande tulemusena enam ettevõtte põhitegevus õmblemine.

Mis juhtus? Kaks aastat ei juhtunud absoluutselt mitte midagi. Kohe mitte midagi. Lasteaedades näidendeid ei tehtud. Välismaal karnevalid ei toimunud (jah, ma müün laia maailma ka), samuti ühtegi tantsutruppi esinema ei lastud. Vahel mõni kodune laps tahtis olla näiteks mesilane Maia, aga seda juhtus ikka väga harva.

See oli masendav aeg. Ei, ma ei täitnud ladu igaks juhuks uute toodetega, pigem mõlgutasin lõpetamise mõtteid. Mulle ei meeldi kastid ja fliis minu magamistoas, aga kui sissetulekut ei ole, ei ole ka üüripinna eest millegagi maksta. Sel kevadel aga lasti kogu maailm järsku vangist lahti ja nii ma olen muudkui õmmelnud ja õmmelnud. Üldiselt on nii, et kuigi mul on kolm suurt plastkasti kostüümiosi täis, tuleb tellimus ikka millelegi, mida kohe olemas ei ole. Lisaks eritellimused ja erisoovid. Mmm, mõnus.

Olen nüüd mitu kuud püüdnud teha nii, et paki saaks välja kas samal või hiljemalt järgmisel päeval, sest tavaliselt oli seda asja juba eile vaja. See on nii põnev aeg ja väga loodan, et ka järgmisel hooajal on samad võimalused. Nüüd juba olen nutikam ja täidan ette neljandat kasti 😀

Kõrvale täidan unistust uuest kollektsioonist. Nimelt tahaks päris täiskostüüme leiutada piisava portsu, palgata modellid ja teha ilusad pildid. Algul oli plaan need teha steriilses, aga valges stuudios, kuid praegu viiks juba loomad metsa ja puude vahele. Ka vanade toodete pildid oleks tegelikult vaja uued teha, sest tegemist on ikkagi käsitööga, kus kõik lõikan välja ja õmblen kokku oma käpakestega ning need käpad on vahepeal nii mõnegi uue praktilise lahenduse kokku pannud. Vaat kus on alles vallatud käpad, eks ole.

Ma näitan neid eritellimusi kindlasti teile ka. Püsige lainel ja olge lõbusad!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Loading...
etEstonian
Üles