Imeloom 3

Imeloomal on täna tähtis päev – 3. sünnipäev.

Vaataks natuke tagasi, sest ehk teie ei tea ja mina ei mäleta niikuinii. 😀

Kostüümimütse õmblesin ammu, aga müüsin hoopis Ameerikasse. Kuna see läks kenasti, otsustasin ka Eestis oma õnne proovida. Just sobival ajal oli võimalus kandideerida Loomeinkubaatori abile ning lepingu sõlmimiseks pidi olema oma ettevõtte. Mõeldud-tehtud. Kuus kuud hiljem arvati Imeloom siiski inkubantide hulgast välja kui väheperspektiivikas ettevõte. Selle kuue kuu jooksul sai siiski loodud bränd koos värvide, logode, visiooni, lugude ja kõige muuga, mis ühe brändingu juurde käib. looga. Ainult kas keegi üldse teab, milline on Imelooma logo? Kui ma praegu peaks alustavaid ettevõtjaid juhendama, siis ütleks, et sellele ei tasu liialt energiat pühendada.

Poodi kinni ma siiski ei pannud. Kaugel sellest. Eestis läheb iga hooajaga järjest paremini. Häda ongi ainult töö hooajalisuses – enne jõule kaks nädalat ja kevadel 2 kuud. Välismaal õnneks teised hooajad ja Ameerika on asendunud Euroopaga. See teeb saatmise ajad lühemaks.

Mida siis kolmas aasta uut tõi?

Tahan või ei taha, on tulnud õmblejaks hakata. See tähendab, et peale mütside ka kehasid tegema, aga kliendid on ju alates kahest aastast kuni suurte täismeesteni välja. Kõigil oma lõige. Lattu väga tegema ei kipu, sest tont seda teab, kas mõni selline veel kunagi üldse Eestis leidub.

Teine uuendus on rent. Tahtsin teha kõigile võimalikult mugavalt, aga näiteks e-leping ei tööta, sest kõigil pole digiallkirja andmise võimalust. Samas postiga saatmine sujus. Jätkame teemaga. Kuigi sama lugu, et väikesed ja natuke suuremad ning kus sa seda loomavaru hoiad?

Uued sihtriigid: Saksamaa, Prantsusmaa, Šveits, Kreeka, Belgia on need suuremad. Skandinaaviat veel ei ole. Venemaad ka mitte. Neil vist omal tegijad.

Mis edasi?

Kõike rohkem.

Rendikostüüme teen juurde. Eriti lasteaialastele. Selleks vaja pisikesi modelle, aga need plaanin mängutuppa kutsuda, kui gripihooaeg möödas. Minu modellid võivad juba täiskasvanute riideid näidata.

Uued mudelid – esimesena tulevad tigu, kits ja eesel. Uued peavõrulahendused on peas. Võiks veel pakkuda õmblusjuhendeid ja midagi kodus prinditavat. Midagi, mis töötaks igal ajal.

Sünnipäev on hea päev võtta aeg maha ja mõelda, kuhu edasi.

Palju õnne, Imeloom!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Loading...
etEstonian
Üles